Kariera w Eyzee

Dlaczego warto pracować w Eyzee

 • ikona etapu

  Projekty dla największych organizacji finansowych

  Pracując nad wymagającymi projektami dla najważniejszych firm na rynku zdobędziesz bezcenne doświadczenie i najbardziej aktualną wiedzę o rozwiązaniach IT.

 • ikona etapu

  Metodyki zwinne i praca blisko z Klientem

  Chcemy, byś poznał pełny cykl życia Twoich rozwiązań - od wymagań do wdrożenia. W ten sposób zrozumiesz cały obrazek i staniesz się lepszy w tym, co robisz.

 • ikona etapu

  Sprawdzone narzędzia i najlepsze praktyki (JIRA, GIT, pull request reviews)

  W pracy będziesz korzystał ze sprawdzonych narzędzi i pracował według najlepszych praktyk - dzięki temu rozwiniesz najbardziej cenione na rynku umiejętności.

 • ikona etapu

  Zgrany zespół

  W dobrej atmosferze opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku nie tylko pracuje się przyjemniej, ale tworzy się zdecydowanie lepsze rozwiązania. Tak jest w Eyzee!

 • ikona etapu

  Różnorodne zadania

  Wszyscy lubimy różnorodność. Dlatego w Eyzee będziesz pracować przy najróżniejszych projektach, a nawet damy Ci możliwość zmiany projektu po uzgodnieniu z firmą.

 • ikona etapu

  System mentoringu i regularna ocena

  Twój rozwój jako specjalisty jest dla nas równie ważny, jak dla Ciebie. Dlatego w Eyzee oferujemy Ci dostęp do systemu mentoringu.


Jak wygląda proces rekrutacji do Eyzee

 • Etap 1

  ikona etapu

  Rozmowa wstępna bezpośrednio lub przez Skype

  Pierwsza rozmowa z osobą z HR to możliwość bliższego poznania Twoich doświadczeń i oczekiwań oraz przedstawienia naszej firmy. Będziemy potrzebowali około 40-50 minut. Programistów prosimy dodatkowo o wypełnienie krótkiego, max. 20 min, testu online badającego poziom znajomości wybranego języka.

 • Etap 2

  ikona etapu

  Spotkanie w naszym biurze

  Zaprosimy Cię do naszej siedziby, by poznać się osobiście. Zobaczysz, jak się u nas pracuje i porozmawiasz z kierownikiem projektu i/lub doświadczonym programistą, który zweryfikuje Twoje kompetencje merytoryczne. Tu będziemy potrzebowali około godziny. Czasem przedstawiciel Klienta, dla którego pracujemy też będzie chciał Cię poznać. Ustalimy z Tobą dogodny termin takiej rozmowy.

 • Etap 3

  ikona etapu

  Oferta współpracy

  Gratulujemy! Jesteś członkiem zespołu Eyzee. Spokojnie, wszystko Ci powiemy. Chcemy, by było Ci u nas jak najlepiej!